Best Dergisi ‘Xenon Smart’ Dokunmatik Paneller Araştırması

FARKLI İHTİYAÇLARA CEVAP VEREBİLEN DOKUNMATİK
PANELLER

Modern dizayna sahip tüm projelere cevap verebilecek donanım, yazılım ve kullanışlı arayüzüyle Xenon Smart “Android Dokunmatik Paneller” her türlü alan ve yüzeyde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Xenon Smart akıllı bina sistemlerinde istenilen bütün ihtiyaçlara en uygun çözümleri sağlayarak kendi alanında farklılık yaratmaktadır.

Xenon Smart Teknoloji / Yeni Nesil Akıllı Çözümler

Android dokunmatik ekran, evinizdeki tüm dijital yönetim ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Kullanıcı dostu arayüzü ile akıllı
ev sistemi, alarm sistemi, ip interkom sistemi ve konsiyerj sistemi yönetimini tek ekrandan kolayca yönetmenizi sağlamaktadır. 7 gün 24
saat çalışma prensibi ile geliştirilmiş endüstriyel kalitedeki donanımı ile size uzun yıllar bu çözümleri sunmak için duvarınızdaki yerini alacak.

ANDROID SİP İNTERKOM SİSTEMİ
Dokunmatik zil panellerinin bina tipi, villa tipi ve yüz tanıma özellikli zil panelleri olmak üzere farklı çeşitleri bulunuyor.

DOKUNMATIK ZİL PANELLERİ
Dokunmatik zil panellerinin bina tipi, villa tipi ve
yüz tanıma özellikli zil panelleri olmak üzere
farklı çeşitleri bulunuyor.

  • Bina Tipi Yüz Tanıma Özellikli
  • Dokunmatik Zil Paneli
  • Bina Tipi Dokunmatik Zil Paneli
  • Villa Tipi Yüz Tanıma Özellikli
  • Dokunmatil Zil Paneli

Apartman tipi dokunmatik zil panelimiz, çok daireli projeler için ideal bir zil panelidir. 7″ dokunmatik ekranı sayesinde kullanıcılar kolaylıkla istediği daireyle iletişime geçebilir, suya toza karşı Ip65 düzeyinde dayanıklılık sayesinde dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Şifre veya RFID kart okuyucusu ile girişlerde kolaylık sağlar.

Best Dergisi Dijital Yayını için >>