Görüntülü İnterkom ve Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü İp İnterkom Sistemleri

Görüntülü interkom sistemleri, geleneksel apartman konuşma sistemlerinden farklı olarak, kapıdaki misafirleriniz ile görüntülü olarak da iletişim kurmanıza imkan sağlar.

Görüntülü interkom sistemleri diğer dairelerle görüntülü ve sesli olarak iletişim kurmanıza olanak sağlar ve hem ip tabanlı hem de analog tabanlı olarak kullanılabilir. Her iki türde de tek kablo üzerinden ses, görüntü ve enerji aktarılabilmesi sayesinde hızlı ve kolay kurulum yapılabilirken, aynı zamanda kablolama maliyetini de düşürür.

Ayrıca Xenon Smart interkom sistemleri; kameralı güvenlik, hırsız alarm ve mevcut iletişim sistemlerinizle tam entegre olabilir. Bu sayede örneğin; binanın içindeki ve dışındaki güvenlik kameraları izlenebilirhırsız alarm sistemi açıp kapatılabilir, sisteme uzaktan bağlanarak misafler görülüp kapı açılabilir ve mevcut santrala bağlanarak görüşmeler yapılabilir. Tabi ki görüntülü interkom sistemleriyle yapılabilecekler bunlarla sınırlı değil! Güvenliğinizi sağlarken hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız Yetkili Satış Temsilcilerimiz ile görüşüp görüntülü interkom sistemleriyle ilgili daha fazla bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebilirsiniz.