Kurumsal

Xenon Smart Akıllı Ev Sistemleri ile hayatınıza değer katın…

Xenon Smart yüksek akıllı ev sistemleri ile ilgili destek çözümleri ve bunlara dair teknolojiyi sağlayan bir firmadır. Profesyonel bir akıllı ev sistemi üreticisi olarak; Altı kategoride sekiz seri ve yüzlerce ürün çeşidimiz mevcuttur. Bunlar arasında güvenlik sistemleri, ev araçları kontrol sistemi, otomatik kapı ve pencere sistemi giriş kontrol sistemi ve ev merkezi müzik sistemi gibi sistemler üretmekte ve ithalatını yapmaktayız. Ayrıca kullanıcıya özel teknolojilerde sağlamaktayız. Yüksek kaliteli ürün hizmetlerimiz ile piyasada ve müşterilerimiz nezdinde büyük bir saygınlığa sahibiz. Kuruluşundan bu yana Xenonsmart hızlı gelişimi ile büyük dikkat çekmektedir. Xenonsmart, sahip olduğu güçlü teknolojiyi otomasyon sistemleri üzerine araştırma  ve geliştirmelerine odaklanmış bulunmaktadır. Firmamız üst düzey ürün ve hizmet geliştirme, üretim ve pazarlama yönetimlerini geliştirip yurtiçi ve yurtdışında bu sektörün önde gelen temsilcilerinden olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Xenon Smart sunduğu Akıllı Ev Sistemleri çözümlerinde global kalite belgeleri ile kullanıcılarına güven sağlamayı başarmıştır.

Xenon Smart başarısında kendisine destek olan her bayinin önemli rol oluşturduğunu bilir. Marka ile stratejik iş ortaklığı yapma bilincine sahip bayiler ve potansiyeli olarak uygun olan lokasyonlarda stratejik ortaklıklar oluşturmaktadır. Stratejik ortaklıklar önceden belirlenmiş, iş hedefleri ve stratejileri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Türkiye pazarında yeterli gördüğü bayilerle satış satış noktası ile ortak faaliyet yürütmektedir.Xenon Smart’a gelen başvurular, öncelikli olarak potansiyel ve hedef pazarlar göz önüne alınarak değerlendirilmektedir. Markamıza desteğiniz ve işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Gün geçtikçe büyüyen Xenon Smart ailesine katılmak yada detaylı bilgi, sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Xenon Smart İnsan Kaynakları Bütün başvurular gizlilik prensibine sadık kalarak değerlendirilecek ve mutlaka cevaplandırılacaktır. İleride oluşabilecek yeni pozisyonlarda değerlendirilmek üzere tüm CV’ler veritabanımızda saklanacaktır.  CV’nizi bize aşağıdaki e-mail adresimiz aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.   info@xenonsmart.com