Tasarruf Amaçlı Akıllı Bina Sistemleri

Tasarruf Amaçlı Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı bina projeleri sayesinde evinizde çeşitli enerji tasarrufları sağlayabilirsiniz. Özellikle ışık sistemlerini akıllı sisteme dâhil ettirdiğinizde, projeye dâhil edilen sensörler sayesinde sadece sizin bulunduğunuz alanlardaki ışıklar otomatik yanacak, diğer bölümler kendiliğinde sönecektir. Bu size enerji tasarrufu sağlayacaktır. Isınma sistemleri de aynı şekilde belirli bir süre kullanılmayan alanların ısınmasını durduracak ve tasarrufunuz artacaktır. Akıllı ev sistemleri sayesinde evden çıktığınızda ışıklar ve ısınma sistemleri açık mı kaldı endişenizden kurtulmuş olacaksınız.

Akıllı Bina Projelerinin Faydaları

Firmamız müşteri odaklı olarak hizmetlerini yürütmektedir. Akıllı bina projeleri geliştirerek sizlere uygun senaryolar geliştirerek sistemlerin çalışma ayarlamaları yapılmaktadır. Konutunuz, apartman dairesi de olsa, villa tipi müstakil bir ev dahi olsa en uygun akıllı ev projeleri geliştirilecektir. Bu projeler sayesinde, akşam eve gelmeden önce, ısınma sistemlerini çalıştırabilir, fırın ya da ocağa koyduğunuz yemeğin pişmesi için fırın ve ocağı çalıştırabilirsiniz. Bu size hem zaman kazandıracak hem de enerji tasarrufu sağlayacaktır. Evinize geldiğinizde sistem sizi algılayacak ve giriş kapıları açılacak, ışıklar kendiliğinden yanacaktır.

Emniyet Tedbirleri

Akıllı ev otomasyon sistemleri sayesinde, eviniz ile ilgi tüm emniyet tedbirlerini kolaylıkla alabilirsiniz. Bu sistemler sayesinde evinizi uzaktan kontrol edebilmektesiniz. Web sitemizde yaptığımız projeler hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Yapacağımız projeler ile evinizi çeşitli etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Evde olmadığınız zaman evinizin sistemlerini görüntülü olarak kontrol edebilir, elektronik sistemleri aç kapa yapabilirsiniz. En önemli emniyet tedbiri hırsızlık olaylarına karşıdır. Evde olmadığınız her an evinizdeki aydınlatma sistemlerini ve ses sistemlerini çalıştırarak çevreye evde olduğunuz görüntüsünü rahatlıkla verebilirsiniz. Ayrıca görüntü sistemleri siz evde olmadığınız zaman kapıya gelen kişilerin görüntüsünü anında size ulaştıracaktır.