Wi-Fi Anahtar Arkası Otomasyon Modülleri

Wi-Fi ANAHTAR ARKASI MODÜL

Kablosuz Otomasyon Çözümleri

Wi-Fi frekansı kullanarak, uzaktan cep telefonu ve tablet ile kontrol edebilme özelliği sağlayan bir modüldür. Evlerimizde bulunan standart elektrik anahtarlarımızı marka ve model farketmeksizin yuvarlak yapısı sayesinde bütün buatlara sorunsuz ve hızlı bir şekilde monte edilebilir. Akıllı ev sistemine entegre olabilme özelliği ile de tüm senaryolara uyum sağlar ve internet üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun kontrol etme olanağı tanır. Yaşam alanlarınızın konforunu yükselterek enerji maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olmaktadır.​

wi-fi-icon-akilli-evci

Tek Bir Modül İle Hepsi Bir Arada

Eski veya yeni dairelerinizdeki, mevcut elektrik kablolarınızı, sıva altı kasalarınızı kullanarak, kırmadan dökmeden tadilatsız yaşam alanlarınızı akıllı eve dönüştürün.

Fiziksel Tanıtma Düğmesi

Bu düğme cihazlar için fiziksel bir adres elde etmek ve varlığını doğrulamak için kullanılmaktadır. Modül öğretme yani tanıtma moduna alındığında, gelen ses uyarısı ile cep telefonu ve tablet üzerinden akıllı ev yazılımımızı kullanarak öğrenme  modundaki modülümüzü programımızı bularak tanıtma işlemini bitirmiş oluruz.

Manuel Kontrol Düğmeleri

Modül üzerindeki butonlar sayesinde, çıkışlara bağlı olan uçları kontrol edebilmektedir. Bu manuel kontrol Wi-Fi ( Mobil cihazlar ve Tablet ) gelen komutlar üzerinde önceliğe sahiptir.

Wi-Fi LED

Düğme network durumunu gösterir. Yeşil led açıkken, network hattının düzgün çalıştığını gösterir.

Kolay Montaj

Anahtar arkası, priz, buat tiplerinin tamamına uygun, Boyutu avrupa standartlarına uygundur.

Dilediğiniz Yerden Kontrol

Akıllı ev yazılımımız ile evinizi dilediğiniz yerden yönetebilir ve acil durumlarda kontrolü sağlayabilirsiniz.

Akıllı Modül Kodlama Kartı

TEKNİK ÖZELLİKLER

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:    -25°C~+60°C

ÖLÇÜ:    38mm×38×24mm

ÇEKTİĞİ YÜK:     5 A

Wİ-Fİ STANDART:      802.11b/g/n

MAKSİMUM AKIM:    500W

BESLEME:    100-250V AC, 50-60Hz